به همت کمیته ایروبیک استان تهران برگزار شد

مسابقات ايروبيك و استپ استان تهران انتخابی کشور به میزبانی رباط کریم

0 ۱۶۸

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری هیات ورزشهای همگانی استان تهران؛ لیلا پناهی مسئول کمیته ایروبیک.استپ و کانگو جامپ استان تهران در این خصوص گفت: این مسابقات ساعت ۹ صبح با حضور ۴۰۰ ورزشکار از ۱۵ حوزه شهرستان استان و نظارت مستقیم مریم محمدیان دبیر هیات ورزشهای همگانی استان، عزیزالله رییس انجمن ایروبیک کشوری، اینانلورییس هیات همگانی رباط کریم،مریم حقی بازرس هیات استان درسالن داوودیه رباط کریم آغاز و ساعت ۱۴ به پایان رسید.
وی افزود: در این مسابقات ورزشکاران در رده سنی های کودک تا پیشکسوتان در آیتم های ایروبیک. استپ و ماراتن به صورت تیمی و انفرادی با یک دیگر به رقابت پرداختند که در انتها تیم سیب شهر قدس مقام اول ؛تیم عبدالهی اسلام شهر با سرپرستی عبدالهی مقام دوم را به خود اختصاص داده و به مسابقات کشوری راه یافتند.
پناهی با بیان اینکه در این مسابقات ایده جدید و نویی به کار بردیم و تیم ها همراه با لیدر خود اجرا میکردند گفت: در قسمت ماراتن اجراهای متفاوت و حرفه ای با لیدری مریم عبدی و حدیث قوامی برگزار شد که در انتها ۵ نفر بزرگسال و یک کودک نفرات برتر شناخته شده و لوح سپاس دریافت کردند.

مسئول کمیته ایروبیک استان افزود: تیم نوجوان استان تهران هم با اجرایی خود امادگی شرکت در مسابقات کشوری را اعلام کرده و توانستند به مسابقات کشوری راه یابند.
وی در انتها خاطر نشان کرد: هیات ورزشهای همگانی استان تهران با هدف ارتقای ورزش اسروبیک در بین بانوان و نوجوانان و نشاط جمعی جامعه مسابقات را هرساله در سطح حرفه ای برگزار می نماید.
مسابقات کشوری در بهمن ۱۴۰۰ با حضوررتیم های ایروبیک استانهای مختلف کشور برگزار می گردد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.