جامعه ورزش کشور برگزار کرد

همایش پیاده روی خانوادگی با عنوان مرد میدان به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی

0 ۱۰۷

به گزارش پایگاه خبری هیات ورزشهای همگانی استان تهران، مراسم پیاده روی خانوادگی از ساعت ۸و نیم صبح جمعه با شرکت بیش از سه هزار علاقه مند ورزشی از سطح شهر تهران از میدان ولیعصر(عج) آغاز که برخی از کمیته های ورزشی نیز در مسیر با برپایی حرکات کششی و نرمشی نیز تحرک و نشاط اجتماعی را برای عموم رقم زدند.
در این مراسم که به مسافت ۲ کیلومتر ادامه داشت و در برنامه زنده صبح و نشاط شبکه 3 پخش می شد: نایب رییس هیات همگانی استان تهران در این مراسم با بیان اینکه فعالان ایستگاههای پارکی پایتخت شرکت داشتند گفت: در این مراسم پیاده روی در نظر بود تا به نوعی یاد و خاطره این شهید سلیمانی را زنده نگه داریم.
محمد صادق حسنی با بیان اینکه در مراسم تشییع پیکر مطهر مرد دلها مردم حضور میلیونی داشتند گفت که در این مراسم نیز شاهد جمعیت چند هزار نفری بودیم که همه به عشق و یاد این شهید در آن شرکت کردند.
به گفته وی، برگزار این مراسم نه به اعتیاد، ناهنجاری های اجتماعی و اتفاقات منفی جامعه است که بتوان شاهد نشاط اجتماعی بود.
وی با بیان اینکه با شیوع کرونا فعالیت ورزش همگانی به سمت خانه ها و تهیه کلیپ های مجازی حرکت کرد خاطر نشان کرد: بیش از ۲۰هزار کلیپ آموزش ورزش در خانه و فعالیت شهروندان تهرانی به این هیات ارسال شد که خوشبختانه در این برهه ورزش تعطیل نبوده است.
وی چاقی و بیماری را یکی از دغدغه های این هیات عنوان کرد و گفت: کم تحرکی یکی از معظلات جامعه شهروندی می باشد چرا که حدود ۳۰درصد از شهروندان تهرانی به ورزش همگانی توجه دارند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.